Civilizace: Beyond Earth (Sid Meier's Civilization: Beyond Earth)

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. Nepíše se rok 4000 před našim letopočtem a nebudete začínat výzkumem hrnčířství, abecedy ani obřadního pohřbívání. Nacházíme se ve vzdálené budoucnosti roku 2210, kdy lidská civilizace musí čelit své zatím největší výzvě všech dob (větší než byly všechny čtyři světové války) - je nuceno opustit svou rodnou planetu Zemi a vypravit se hledat nové místo k žití (a ničení?). Tak začíná nový díl Civilizace - Civilization: Beyond Earth.

Koupit

Videa

Nový začátek

Herní video

Průvodce hrou

Informace od vývojářů

Video - upoutávka z hraní hry

Info o hře a nových možnostech

 • 8 různých soupeřících stran - každá má svého specifického lídra a bonusy, jejichž využití přináší velkou výhodu.
 • Vlastní tvorba vesmírné lodi, určení skladby nákladu a posádky a tím přímé ovlivnění startovních podmínek na nové planetě.
 • Nový princip - tzv. afinity. Čistota, Nadvláda a Harmonie jsou cesty, kterými se může kterákoliv strana vydat na cestě k vítězství. Čistota vyznává princip, že lidé mají zůstat stejní a přizpůsobit se jim musí jejich prostředí. Nadvláda se nebojí vylepšovat lidstvo pomocí implantátů a vzdávat se organické formy bytí. Poslední Harmonie se snaží o splynutí s novým prostředím do té míry, že umožní planetě změnit i DNA lidí.
 • Kolonizování mimozemského světa se všemi riziky i benefity. Nová planeta je plná mystických zdrojů, nepřátelských forem života odlišných od těch na Zemi. Nové formy terénu, využívání starobylých mimozemských relikvií.
 • Technologická síť namísto lineárního technologického stromu. Série nelineárních voleb vede k odlišnému vývoji lidstva.
 • Orbitální vrstva, na kterou je možné vysílat pokročilé vojenské, ekonomické a vědecké satelity, které poté poskytují strategické ofenzivní, defenzivní a podpůrné schopnosti.
 • Tvorba vlastních jednotek pomocí odemykání unikátních upgradů technologickým vývojem.
 • Multiplayer až pro 8 hračů.
 • Vestavěná podpora modifikací, kterými lze upravovat hru a tím i herní zážitek.
 • Možnost zvolit, zda soupeřící strany přiletí na planetu ve stejnou dobu, nebo budou přilétávat postupně.

Ostatní strany a jejich vůdci

Kavithan Protectorate - Kavitha Thakur

Vůdce Kavitha Thakur a znak Kavithan Protectorate

People's African Union - Samatar Jama Barre

Vůdce Samatar Jama Barre a znak People's African Union

Brasilia - Rejinadlo Bolivar de Alencar-Araripe

Vůdce Rejinadlo Bolivar de Alencar-Araripe a znak Brasilia

Franco-Iberia - Élodie

Vůdce Élodie a znak Franco-Iberia

Pan-Asian Cooperative - Daoming Sochua

Vůdce Daoming Sochua a znak Pan-Asian Cooperative

Polystralia - Hutama

Vůdce Hutama a znak Polystralia.

Slavic Federation - Vadim Kozlov

Vůdce Vadim Kozlov a znak Slavic Federation
Koupit

Rozšíření Civilization: Beyond Earth - Rising Tide

Datadisk Rising Tide do hry přináší nové možnosti zejména v oblasti kolonizace vodního světa. Kromě toho přidává novou a velmi odlišnou frakci Al Falah, kterou vede Arshia Kishk. Oceán přestává být jen krajinným prvkem, ale stává se nedílnou součástí hry, kterou již prostě nelze ignorovat. Vydejte se objevovat mořský svět v Rising Tide!

Koupit

Video - trailer k vydání Rising Tide

Video - průvodce hraním datadisku

Civilization: Beyond Earth

Datum vydání hry

24. 10. 2014 (v ČR i ve světě)

Lokalizace, čeština do hry

Hra v České republice vyšla v angličtině, fanouškovská čeština do Sid Meier's Civilization: Beyond Earth je v tuto chvíli rovněž v nedohlednu, protože hra obsahuje obrovské množství textu.

Screenshoty

Boje s domorodou faunou v Civilization: Beyond Earth. Jsme slabší, ale je nás víc - v Civilization: Beyond Earth. Nevyhnutelný střet kultur v Civilization: Beyond Earth. Přizpůsobujeme prostředí svým potřebám v Civilization: Beyond Earth. Proti moderní technice je Kraken bez šance v Civilization: Beyond Earth. Průzkum ostrova v Civilization: Beyond Earth. Působivé prostředí v Civilization: Beyond Earth. Tvrdý boj do posledního šroubku v Civilization: Beyond Earth. Začínající říše v Civilization: Beyond Earth. Zdánlivě nehostinná krajina plná kráterů v Civilization: Beyond Earth.

Tipy a triky

 • Technologický "strom" není lineární, ale síťový. Všechny technologie během jedné hry vyzkoumat nestihnete, rozmyslete si proto, kterým směrem se chcete ubírat.
 • Nezapomínejte na pravidelné ukládání hry, v pozdějších fázích hry nejlépe na začátku každého tahu. Je nepříjemné ztratit jedním špatným rozhodnutím celou dobře rozehranou hru. Tohle není život, tohle je zábava především!
 • Čím větší mapu pro hraní zvolíte, tím déle bude hra trvat. V extrémních případech může trvat měsíce, buďte proto při volbě počátečních parametrů nastavení hry obezřetní!
 • Pokud k sérii Civilizace přicházíte od nějaké freeware alternativy, pozor - některé principy mohou být zcela odlišné. Pokud přecházíte od jiného dílu, pozor - některé principy se změnily. Pokud nemáte s tahovými hrami zkušenost - ničeho se nebojte, hraní Civilizace je intuitivní a během jedné či dvou her se budete při hraní cítit jako ryba ve vodě.
 • Každá ze stran má jiné specifické bonusy, naučte se jich využívat nebo si zvolte tu stranu, jejíž bonusy odpovídají vašemu hernímu stylu.

Downloady ke stažení zdarma

Vše, co je zde na webu pro hru Civilizace: Beyond Earth (Sid Meier's Civilization: Beyond Earth) zdarma ke stažení, najdete v sekci Download.

Cheaty

Cheaty pro Civilization: Beyond Earth zatím nebyly zveřejněny.

Žádné cheaty pro Civilization: Beyond Earth nebyly odhaleny. Prostě musíte hrát poctivě.

Civilization: Beyond Earth

Sid Meier's Civilization VI je nejnovějším přírůstkem do série her Civilizace. V tomto díle nejlepší herní série tahových strategií se po krátké pauze opět vrátíme k lidstvu od jeho prvopočátků a budeme usilovat o to, aby právě to naše impérium vzkvétalo.

Jak se bude lidstvo vyvíjet a kam bude směřovat? Rozhodnete vy sami ve hře Sid Meier's Civilization VI! KOUPIT

Civilizace5.cz © 2014 - 2024 webdesign Jan Zaškolný

Kontakt: email@janzaskolny.cz